slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok oddania do użytku 1980. Imponująca cena – 222 900 złotych Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 10 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IX piętrze i liczy 29,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 634 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia lokatorom życie na świtowym poziomie w otoczeniu komfortu, wygód i licznych udogodnień (internet, telewizja kablowa). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki sklepy, dyskonty znanych marek, punkty usługowe, szkoły, żłobki, przedszkola, place zabaw, apteki, przychodnie zdrowia, bankomaty itp. Dla aktywnie wypoczywających przygotowano tereny zielone, ścieżki rowerowe, zbiorniki wodne z rekreacjami. Rodziny posiadające samochód docenią liczne, naziemne miejsca postojowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z opcją pozostawienia zastanego w nim wyposażenia (do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom nie tylko najwyższy komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa (domofon z funkcją szyfratora). WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (między innymi w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: BROKER WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, LIDER OTODOM 2021 dla woj. śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, TOP MARKA Laur Klienta 2022, ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3941)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl