slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, dwukondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 018 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1935. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 59,7 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 419 tys. zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem z fantastycznym oświetleniem: przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój gościny / biurowy + sypialnia + pokój dzienny. Dodatkowym atutem jest na pewno znajdujące się w częściach wspólnych pomieszczenie strychowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień nie tylko wygody, ale i bezpieczeństwa (domofon).

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym i wymagającym osobom, które oczekują życia na najwyższym poziomie, chcą otaczać się zielenią i mieć pod ręką pełną infrastrukturę miejską, jak np. markety, dyskonty słynnych sieci, targowisko miejskie, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, sklepy. To również korzystna propozycja dla wszystkich, którzy lubią ciszę, spokój, szukają bliskości natury oraz prowadzą aktywny tryb życia. Właściciele aut docenią z pewnością wiatę parkingową + parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z prywatnym ogrodem i wspaniałym widokiem na przepiękny, zielony park. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Do ceny zakupu należy doliczyć koszty notarialne. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania w kredycie 2%.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-497)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl