slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na trzecim piętrze z korzystną ekspozycją okien na wschód – zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 4 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 150 metrach kwadratowych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca estetycznie urządzonym, widnym i słonecznym wnętrzem o następującym układzie:
WYŻSZY POZIOM: 3 pokoje + balkon + korytarz;
NIŻSZY POZIOM: gabinet + sypialnia + salon + łazienka + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia.
Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w centrum, w otoczeniu niezliczonych sklepów, punktów usługowych etc. Luksusowy apartament na wynajem imponuje także umeblowanym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany głównie do firm. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12794)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl