slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 559 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 63 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 873 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może doskonałą lokalizacją. Wokół rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe: sklep, paczkomat, restauracje, piekarnie, żłobek, punkty usługowe. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią aż dwa miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom nie tylko poczucie bezpieczeństwa (alarm antywłamaniowy), ale i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Entuzjastów nowoczesnych technologii ucieszy światłowód. Niezwykle efektownie we wnętrzu prezentuje się oryginalne oświetlenie LED-owe.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: przedpokój + łazienka + taras + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. WGN zapewnia pełną obsługę notarialną + weryfikację. Kupując ten luksusowy apartament z pomocą WGN, nie podpisujesz żadnych umów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa rewelacyjną lokalizacją przy graniczy z Katowicami. W najbliższej okolicy inne apartamentowce + nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja gwarantuje znakomitą komunikację z DK 81. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się starannie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Klienci WGN objęci są programem lojalnościowym firmy Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu nowo nabytej nieruchomości. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź wykończenie nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę mejlowo bądź w czasie prezentacji. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-20)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl