slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 1 728 244 zł to kolejne z długiej listy jego zalet (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 112 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 431 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca parkingowe. Amatorzy bliskości natury docenią z kolei egzotyczne ogrody. W częściach wspólnych znajdziemy baseny i siłownie. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Są tu liczne sklepy, centra handlowe i punkty usługowe, a nawet pola golfowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na wzgórzu, skąd rozpościerają się imponujące widoki na zatokę i plażę.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-109)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl