slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Manilva (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 778 162 zł i powierzchnia 67 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 614 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom szybki i wygodny dostęp do szerokiej gamy spersonalizowanych usług. Luksusowy apartament na sprzedaż zaliczyć można do kategorii „smart home”, a to za sprawą obecności licznych systemów wspomagania i automatyzacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje lokatorom niezapominane widoki na morze i góry. Okolica bogata w wiele turystycznych atrakcji:
– historyczne miasta;
– muzea;
– domy kultury.
Blisko stąd na lotnisko. Po sąsiedzku znajdziemy wiele punktów usługowych, sklepów, restauracji, kawiarni, barów etc. W częściach wspólnych osiedla z kolei mamy:
– baseny;
– tereny zielone;
– obiekty sportowe;
– kluby towarzyskie;
– strefy coworkingowe.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i na wakacyjny pobyt.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-169)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl