slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 739 995 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Rok budowy – 1996. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 103 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 184 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie cichego, spokojnego, kameralne osiedla w otoczeniu zieleni. Na wyciągnięci ręki znajdziemy sklepy + pocztę + szkoły + żłobki + przedszkola. Lokalizacja oferuje szybkie połączenie z centrum, autostradą oraz przejściem granicznym z Niemcami. Właściciele aut docenią na pewno wiele miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód i komfortu. Mamy tu, dla przykładu, wbudowaną w ścianę pokoju gościnnego instalację do kina domowego, osmotyczny filtr do wody pitnej, stację filtrowania wody, a także klimatyzację. Mocną zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest także przynależne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa pieczołowicie odremontowanym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami przez architekta wnętrzem:
KONDYGNACJA 1: łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + korytarz + salon;
KONDYGNACJA 2: klatka schodowa + „open space” z funkcją sypialni i pracowni;
Duży efekt we wnętrzu robi z pewnością oryginalne oświetlenie LED-owe oraz zainstalowana na ścianie jednej z sypialni duża, podświetlana i drukowana na szkle grafika. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13959)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl