slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 355 tys. zł(6 887 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 51,55 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może w pierwszej kolejności imponującą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: parków, placów zabaw, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół, sklepów, punktów usługowych. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje widoczną na zdjęciach, stałą zabudowę kuchni łącznie ze sprzętem AGD (z wyjątkiem lodówki).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu i wygody. W jego wnętrzu znajdziemy m.in. rozprowadzoną klimatyzację. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert przepięknie urządzonym wnętrzem o funkcjonalnym układzie: balkon, przedpokój, łazienka z wc, kuchnia, sypialnia, pokój dzienny. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest słoneczne, dobrze doświetlone i ustawne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Gorąco zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2912)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl