slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 107 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2009. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 44,03 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 445 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób szukających komfortowego i funkcjonalnego lokalu w doskonałej lokalizacji. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się bowiem w otoczeniu aptek, przychodni zdrowia, placów zabaw, galerii handlowych, przedszkoli, szkół, restauracji, sklepów, punktów usługowych etc. Rodziny z małymi dziećmi zainteresują się z pewnością znajdującą się w częściach wspólnych wózkarnią. Zmotoryzowani z kolei docenią dostępne miejsce parkingowe (za szlabanem na pilota).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: balkon + przedpokój + sypialnię + kuchnię + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Wraz z właścicielami zwracamy się z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości) przed oględzinami ww. nieruchomości. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3506)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl