slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 tys. zł/m-c. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 44 m2 i korzystną wystawą okien na północ, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku pierwotnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa elitarną lokalizacją na terenie monitorowanego, bezpiecznego i zamkniętego osiedla. W najbliższej okolicy niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa. Są tu punkty usługowe, przychodnie zdrowia, szkoły, żłobki, przedszkola, sklepy itp. Entuzjaści ruchu na świeżym powietrzu ucieszą się ze znajdującej się w częściach wspólnych rowerowni. Ekskluzywny apartament do wynajmu umeblowany i wyposażony na europejskim poziomie.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca przemyślanym układem pokoi i pomieszczeń: balkon + sypialnia + kuchnia + salon + łazienka z wc + przedpokój. Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależną piwnicą oraz miejscem parkingowym. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. W razie pytań – skontaktuj się z nami. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6052)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl