slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 369 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 712,8 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 069 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje lokatorom nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe. Zmotoryzowanych zainteresują dwa przynależne miejsce postojowe (dodatkowo płatne: 2x 17,5 tys. zł = 35 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją na terenie zamkniętego, elitarnego osiedla. Wokół cisza i spokój. W okolicy nie brakuje bankomatów, sklepów, przychodni zdrowia, aptek, terenów zielonych, tężni solankowych, ścieżek rowerowych, siłowni, boisk sportowych, placów zabaw, szkół, przedszkoli, sklepów, dyskontów znanych marek etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie surowym, zamkniętym (istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego za dodatkową opłatą). Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: przedpokój + łazienkę + kuchnie + 2 sypialnie + pokój dzienny. Do niewątpliwych atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać pieczołowicie wypielęgnowany ogród oraz miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest bezczynszowy. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupując ten ekskluzywny apartament z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: ORZEŁ BROKER WGN 2020 dla najlepszych biur w Polsce LIDER OTODOM 2021 dla woj. Śląskiego NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL TOP MARKA Laur Klienta 2022 ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4030)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl