slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60,12 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 230 zł/m2. Budynek z 2023 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 615 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje fantastyczną lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej:
– park handlowy;
– sklepy;
– drogerie;
– dyskonty znanych marek;
– przedszkola;
– szkoły;
– sklepy;
– place zabaw;
– boiska;
– siłownie.
Okolica słynie z zielonych terenów. Wokół cisza i spokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w indywidualnym designie pod zamożnego, wymagającego klienta, który przyzwyczajony jest do życia na światowym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, komfortu, wygód i prestiżu. Luksusowy apartament do sprzedaży jest przepięknie wyposażony i umeblowany przez zawodowego projektanta: przedpokój + garderoba + łazienka + aneks kuchenny + 3 sypialnie + pokój dzienny + balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom również wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa zarówno monitoring, jak i domofon. Rodziny posiadające samochód docenią pobliski parking oraz bliskość trasy szybkiego ruchu S7 w kierunku Gdańsk – Warszawa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją na nowoczesnym osiedlu, w dynamicznie rozwijająca się część miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową. Skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-525)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl