slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 69 m2 z podziałem na trzy pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2011 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert nowoczesnym stylem aranżacji wnętrza z nowoczesnym podziałem na 2 poziomy: taras + przedpokój + 2 łazienki + jadalnia + kuchnia + 2 sypialnie + salon. Wnętrze gustownie umeblowane. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się prestiżową lokalizacją na elitarnym, strzeżonym osiedlu. Lokalizacja zapewnia dojazd do centrum w piętnaście minut. W okolicy znajdziemy przychodnie zdrowia, apteki, punkty usługowe, dyskonty, sklepy, szkoły, przedszkola. Bogata oferta części wspólnych osiedla obejmuje m.in. siłownię, 2 place zabaw, boisko do koszykówki. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią liczne miejsce postojowe (dodatkowo płatne: 200 zł/m-c). Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy serdecznie na prezentacje tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14119)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl