slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 250 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1997. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 60 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 315 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy poziom życia na europejskim poziomie wśród licznych udogodnień, ale również poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa (domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z częściowym umeblowaniem. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy. W zasięgu wzroku bogate zaplecze handlowo-usługowe: dyskonty + punkty usługowe + sklepy + markety + obiekty sportowe + szkoła + przedszkole + ośrodek zdrowia. Mocnym atutem lokalizacji są na pewno pobliskie lasy. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa słonecznym, nowocześnie urządzonym i przepięknie wykończonym wnętrzem: przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon typu loggia + kuchnia + wc + łazienka. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Nasz niezależny doradca finansowy porówna oferty kredytowe licznych banków jednocześnie, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas i pomoże Ci uzyskać odpowiedni kredyt gotówkowy czy hipoteczny. Dla naszych osób służymy pomocą w całym procesie związanym z zakupem luksusowego apartamentu. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-82)

Kontakt:
e-mail: s.glomb@wgn.pl