slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 349 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 54,18 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 441 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnym singli lub majętnych par. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. W najbliższej okolicy nie brakuje punktów usługowych, przychodni zdrowia, szkół, marketów, sklepów. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem: przedpokój + łazienka + sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + garderoba + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależna pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-532)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl