slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 399 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 52,9 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 543 zł/m2. Standard deweloperski. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w standardzie „deweloperskim plus”. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa olbrzymim potencjałem aranżacyjnym, ponieważ można do niego dokupić kolejny ekskluzywny apartament leżący powyżej i uzyskać w ten sposób 2-poziomowy lokal o dwukrotnie większej powierzchni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu lasów, łąk i pól. W okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów, aptek, punktów usługowych, piekarni etc. Warto w tym miejscu podkreślić, że oferowany do sprzedaży luksusowy apartament mieści się w nowoczesnym, jednorodzinnym budynku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż z przynależnym ogrodem, miejscem postojowym i dodatkowymi terenami zielonymi do wyłącznej dyspozycji. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Przyszły właściciel zwolniony jest też z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Kupując ten ekskluzywny apartament z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej informacji udzielę drogą mejlową i w czasie prezentacji. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź wykończenie luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci WGN objęci są programem lojalnościowym firmy Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu nowo nabytej nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-48)

Kontakt:
e-mail: g.pasternak@wgn.pl