slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2020 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,4 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 52,2 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do majętnych klientów oczekujących europejskiego poziomu życia blisko centrum miasta. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa bowiem fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów usługowych, sklepów, targowiska miejskiego, klubów fitness, placów zabaw, ośrodków zdrowia, obiektów sportowych i parków. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest wyposażone oraz umeblowane.

Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje zamożnym klientom nie tylko wygodę i komfort, ale również bezpieczeństwo. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe, natomiast z bezpieczeństwo odpowiada tu cyfrowy domofon. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku. Do oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu przynależy komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w utrzymaniu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,7 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: balkon + pokój dzienny + sypialnia + aneks kuchenny + przedpokój + łazienka. Luksusowy apartament na wynajem tylko na zasadzie najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się urzekającą lokalizacją. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament do wynajęcia jest ekonomiczny w utrzymaniu, co zawdzięcza między innymi energooszczędnym rozwiązaniom, jak np. LED-owe oświetlenie. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14347)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl