slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Poznań

Apartament do wynajmu Poznań

Ekskluzywny apartament na wynajem w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 34,11 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na I piętrze w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 100 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku wschodnim. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje w pierwszej kolejności kameralnym, eleganckim wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.

Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do zamożnych singli bądź majętnych par. Ekskluzywny apartament na wynajem kompletnie nowy, w doskonałym stanie technicznym. Luksusowy apartament do wynajęcia urządzony w bardzo nowoczesnym stylu. W pomieszczeniach królują czernie, biele i szarości. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z przynależnym miejscem postojowym. Luksusowy apartament do wynajęcia przez co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją na terenie nowego osiedla z wygodnymi alejami do spacerowania oraz miejscem na rowery. W pobliżu sklepy, markety, drogerie, kwiaciarnie, apteki, punkty usługowe. Nieopodal znajdziemy także ładne jezioro i zabytkowy fort. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-170)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl