slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Ustroń

Apartament do wynajęcia Ustroń

Luksusowy apartament do wynajmu w Ustroniu (śląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa już od pierwszej prezentacji prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego, elitarnego osiedla apartamentowego, blisko lasu, na obrzeżach miasta. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, szkoły, restauracje, punkty usługowe, Park na Równicy, Leśny Park Niespodzianek, Sokolarnię, Pijalnię Wód w Parku Zdrojowym, Muzeum Ustrońskie, Rezerwat Przyrody, Park Linowy, Kolej Linową, Górski Park Równica, Park nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje komfortowym i nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
– przedpokój;
– łazienka;
– salon;
– kuchnia;
– balkon;
– sypialnia.
Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (dwa czynsze) + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Ekskluzywny apartament na wynajem na minimum 12 miesięcy. Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z kompletnym wyposażeniem. Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27741)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl