po lewej salon, po prawej taras przy luksusowym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze z korzystną ekspozycją okien na wschód – zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,9 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 54,2 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Kolejną, ogromną zaletą tego oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest jego elitarna lokalizacja w nobilitującym apartamentowcu, w ścisłym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki:
– galeria handlowa
– sklepy
– punkty handlowo-usługowe
– wykwintne restauracje
– banki.

Ekskluzywny apartament na wynajem posiada rozprowadzoną klimatyzację, co w znaczącym stopniu podnosi wygodę jego użytkowania. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– aneks kuchenny
– balkon
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoim nowoczesnym oświetleniem i wysublimowaną aranżacją wnętrza. Tutaj każdy detal jest wysmakowany i podkreśla wyjątkowość. Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie wyposażony. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią wliczone w kwotę najmu miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa całodobowa ochrona i monitoring.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia bardzo komfortowy poziom życia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15517)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl