nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1970, a także imponująca cena 350 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 70,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 950 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w centrum. Po sąsiedzku bogata infrastruktura miejska: różnego rodzaju sklepy. punkty gastronomiczne, usługowe, szpital, poczta, przychodnie, szkoły, place zabaw. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do małżeństw z dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-66)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl