slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 385 000 zł (5 155 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1991 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 74,68 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo (zewnętrzny monitoring + domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z pozostawieniem zastanego w nim wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Rodziny posiadające samochód ucieszy parking przy budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Dużym atutem lokalizacji są na pewno przepiękne tereny zielone (zespół przyrodniczo-krajobrazowy). W okolicy nie brakuje również bankomatów, przychodni zdrowia, aptek, kin, obiektów sportowych, placów zabaw, szkół, przedszkoli, żłobków, marketów, dyskontów, sklepów etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony w nowoczesny światłowód. W częściach wspólnych budynku zapewniony dostęp do wózkowni oraz rowerowni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z piwnicą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim estetycznie urządzonym i przestronnym wnętrzem z ładnym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Kupując ten luksusowy apartament z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur w Polsce, „Lider Otodom 2021” dla woj. śląskiego, „Nr 1 na rynku katowickim” wg MoneyPL, „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Orły Nieruchomości” za 2021 rok.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3671)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl