slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 390 000 zł (4 201 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1900 roku o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 92,83 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przepięknym projektem wnętrza wykonanym przez profesjonalnego architekta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również prestiżową i topową lokalizacją w ścisłym centrum. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura: znana galeria handlowa, sklepy, punkty gastronomiczne, parki, lokale usługowe, lokale rozrywkowe, Rynek etc.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– garderoba
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– sypialnia.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży ujmuje umeblowanie + dodatki widoczne na zdjęciach + całe wyposażenie AGD. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe rolety w oknach. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zostało przepięknie odremontowane. W trakcie prac remontowych m.in. wymieniono instalacje (elektryczną, gazową i wodno-kanalizacyjna), położono panele i kafelki na podłogach, na ścianach położono gładzie i tapety itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-78)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl