slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 434 830 zł (6,7 tys. zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o czterech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 64,9 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Parter. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring), ale również komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych inwestorów oraz zamożnych rodzin, którzy oczekują życia na europejskim poziomie w luksusie, wygodzie i prestiżu. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno pobliskie miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca unikatową lokalizacją w sercu Mazur Garbatych, otoczeniu jezior, zieleni, w ciszy i spokoju. W pobliżu niezbędna do codziennego życia infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, placówki medyczne, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, trasy przyrodnicze etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: taras + łazienka + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy również ogród i komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży pachnący jeszcze nowością. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2438)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl