slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 42,66 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 127 zł/m2. Budynek o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 560 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu swoim nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym miejscem postojowym + praktyczną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności zamożnym rodzinom z dziećmi (rozbudowane place zabaw, przedszkola, szkoły, zielone tereny spacerowe, tereny rekreacyjne). Lokalizacja oferuje szybki dojazd do obwodnicy oraz różnych części Trójmiasta. W pobliżu mieszczą się sklepy oraz punkty usługowe.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1539)

Kontakt:
e-mail: k.bialkowska@wgn.pl