slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 314 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Oddany do użytku w 1979 roku wieżowiec o 11 kondygnacjach stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na VIII piętrze i liczy 57,76 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 436 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją na terenie cichego, spokojnego i bezpiecznego osiedla. W zasięgu wzroku liczne markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy, punkty usługowe, place zabaw, boiska sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły. Osoby zmotoryzowane ucieszy przestronny parking. Amatorów aktywnego wypoczynku z kolei ucieszą baseny, baseny, siłownie, park, jak i ścieżki rowerowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki domofonowi z funkcją szyfratora oraz podwójnie zamykaną klatką na piętrze. Dużym udogodnieniem jest także miłe i spokojne sąsiedztwo. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 2 sypialnie
– przedpokój
– balkon.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z dostępem do prywatnej piwnicy. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3260)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl