slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 760 275 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na paterze piętrze i liczy 63 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 068 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej z basenami i ogrodami, bardzo blisko plaży (15 minut spacerem). Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony został w najwyższym standardzie „pod klucz”. Osoby zmotoryzowane docenią podziemny garaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki komfort, za co odpowiada rozprowadzona klimatyzacja + ogrzewania podłogowego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także słonecznym, widnym i jasnym wnętrzem zapewniającym wszystkim europejski poziom życia:
– 2 sypialnie
– salon
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9014)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl