slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Tczew (okolice)

Apartament do sprzedaży Tczew (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Tczewa (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,06 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 110 zł/m2. Budynek z 2020 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 479 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ciekawą lokalizacją w pobliżu centrum miasta. Nieopodal znajdziemy szkołę i przedszkole. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd nie tylko do autostrady A1, ale również drogi krajowej nr 91 (Gdańsk – Łódź). Okolica bogata w lasy, stawy, jeziora i łąki. To doskonałe miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku, którzy znajdą tu długie ścieżki rowerowe, trasy spacerowe, miejsca na grzybobranie i pilniki.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z komórką lokatorską. Wszystkie pokoje w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są eleganckie, kameralne oraz jasne i widne: przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również komfortowo wyposażonym i umeblowanym wnętrzem. Zmotoryzowanych ucieszy miejsce w garażowej hali.

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2324)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl