slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 817 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1976. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53,12 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 309 tys. zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim designerskim, odremontowanym wnętrzem z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem (oprócz TV, materaca i fotela). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + aneks kuchenny + balkon + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + wc. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest zamykana domofonem klatka schodowa. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także ciekawą lokalizacją w pobliżu wielu sklepów, punktów usługowych, lokali gastronomicznych, szkół, przedszkoli itp. Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do DK 902 i 925, co pozwala na sprawne połączenie z miastami ościennymi.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 000 zł, otrzyma darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu, roczne oraz obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-40)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl