slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Łódź

Apartament do wynajęcia Łódź

Luksusowy apartament do wynajmu w Łodzi (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na trzecim piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 66 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa fantastyczną lokalizacją, gustownie umeblowanym, komfortowym wnętrzem, a także przestronnymi pomieszczeniami i pokojami. Rodziny posiadające samochód docenią dużą liczbę miejsc postojowych pod blokiem. Dużym udogodnieniem jest także obecność pomieszczenia gospodarczego. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– przedpokoju;
– balkon.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w otoczeniu licznych sklepów, dyskontów popularnych sieci, aptek oraz punktów usługowo-gastronomicznych. mocnym atutem lokalizacji jest także pobliski park. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Luksusowy apartament na wynajem objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-334)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl