slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2014, a także imponująca cena 529 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 73,62 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 186 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją wśród bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu siłownie, baseny, punkty usługowe, sklepy, dyskonty znanych marek, markety, szkoły, przedszkola, żłobki, obiekty sportowe, place zabaw itp. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną (zamknięte, elitarne osiedle). Miłe sąsiedztwo jest dodatkowym atutem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także komfortowym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami: przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + pokój dzienny. Kwestia pozostawienia wyposażenia do negocjacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym lokatorom nie tylko najwyższe bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi + rolety + zamykane osiedle), ale również komfort i wygodę (ogrzewanie podłogowe). Właściciele aut z pewnością docenią przynależne miejsce parkingowe (w cenie). A wielbicieli 2 kółek zainteresuje wiata rowerowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także przepięknym ogrodem oraz tarasem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest bezczynszowy i oferowany tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3383)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl