slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Jelenia Góra

Apartament na sprzedaż Jelenia Góra

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 tys. zł/m2. Budynek oddany zostanie w 2023 roku o siedmiu kondygnacjach. Standard deweloperski. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 360 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży położony jest w unikatowej lokalizacji z zapierającymi dech w piersiach panoramami gór (Karkonosze). Jest tu wszystko, czego można oczekiwać w codziennym życiu: sklepy, szkoły, dyskonty, stacje paliw, obiekty kultu religijnego, basen itp. Warto podkreślić, że lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko do samego centrum, ale również Karpacza oraz Szklarskiej Poręby. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają pobliskie tereny rekreacyjne.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w nowoczesne technologie, jak na przykład światłowód. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Kolejną zaletą jest oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest niewątpliwie jego eleganckie i wysmakowane wnętrze z praktycznym podziałem na:
– łazienkę;
– balkon;
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– sypialnię.
Właścicieli aut zainteresują dwie opcje parkowania:
– pod budynkiem na ogólnodostępnych miejscach parkingowych (w cenie)
– w garażu podziemnym (dodatkowo płatne, 40 tys. zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w nowoczesnym budynku wielorodzinnym ze stylową elewacją. Budynek został wybudowany z najnowszych dostępnych technologii i spełnia wszystkie kryteria energooszczędności. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej szczegółów po kontakcie mejlowym: m.szeliga@wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13782)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl