slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2007 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 999 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 43,5 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie, w otoczeniu luksusów, elegancji, perfekcyjnie wykończonego wnętrza, a także ciszy i spokoju. Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej rok. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z funkcjonalną komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w podziemnym garażu. Nowi najemcy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych siłowni. Warto dodać, że oferowany do wynajęcia ekskluzywny apartament posiada instalację szybkiego, światłowodowego Internetu.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim nowoczesnym i efektownym, oświetleniem LED, a także komfortowo urządzonym wnętrzem. Koniecznie w tym miejscu należy dodać, że właściciele dopuszczają możliwość wyposażenia sypialni w podwójne łóżko sypialniane. Pokoje posiadają wysokie sufity (2,9 m), dzięki czemu ma się wrażenie większej i bardziej przestronnej powierzchni.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się ciekawym rozkładem pomieszczeń, które obejmuje:
– balkon;
– łazienkę z wc;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– hol.

Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze dba nowoczesny monitoring. Na koniec nie można zapomnieć o fantastycznej lokalizacji. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może bowiem położeniem na terenie zamkniętej, deweloperskiej inwestycji. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13338)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl