slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 499 800 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Budynek o trzech kondygnacjach oddany do użytku w 1939 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 131,73 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 794 zł/m2. Rynek wtórny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wyposażenie łazienki oraz kuchni. Pozostałe elementy wyposażenia do negocjacji indywidualnie z właścicielem.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca swoim fenomenalnie wyremontowanym i odświeżonym wnętrzem oraz starannie zadbanym ogrodem. Zamożne rodziny dysponujące licznymi samochodami ucieszą aż cztery miejsca postojowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze dbają łącznie: ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Za bezpieczeństwo z kolei odpowiada zamykany teren.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także imponującą lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej okolicy i pobliżu rozbudowanej infrastruktury. Znajdziemy tu wykwintne restauracje, baseny, kina, siłownie, przychodnie zdrowia, apteki, przedszkola, żłobki, dyskonty znanych marek, centra handlowe, sklepy etc. Amatorzy aktywnego wypoczynku ucieszą ścieżki rowerowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3463)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl