slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na szóstym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, jedenastokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 38 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 342 zł/m2, co daje 279 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1970 roku. Możliwość oddania w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Cena ekskluzywnego apartament do sprzedaży pozostaje wciąż do negocjacji. W załączonej ofercie przedstawiamy wizualizację projektanta wnętrz, które odzwierciedlają końcowy efekt wykończenia luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały jako zakup inwestycyjny pod wynajmie lub/i jako lokata kapitału. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon). Rodziny z małymi dziećmi ucieszy plac zabaw, a rodziny posiadające samochód –parking tylko dla lokatorów. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego nobilitująca lokalizacją w centrum. Na wyciągnięcie ręki kompletna i bogata infrastruktura:
– stacje paliw
– teatry
– kina
– dyskonty znanych marek
– apteki
– sklepy
– przedszkola
– szkoły.
W pobliżu znajdziemy także lubiany przez mieszkańców park z alejami spacerowymi, a także – co jest ciekawostką – przystosowany dla zwierząt mały park rozrywki.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także fantastycznym i wysmakowanym wnętrzem: przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Już dzisiaj umów się z nami na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu z agentem w celu prezentacji ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nasi doradcy pomogą w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup luksusowego apartamentu, pomogą we wszystkich formalnościach, a także w trudnych i zawiłych sytuacjach. Zapraszamy na naszą stronę www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-393)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl