slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 200 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 44,46 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajęcia z częściowo umeblowanym wnętrzem. Właściciel dopuszcza jednak możliwość doposażenia lokalu w dodatkowe meble. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim komfortem, nowoczesnością oraz praktycznym rozkładem pomieszczeń: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu przeszło generalny remont.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko dla 1–2 osób bez nałogów. Osoby zmotoryzowane mają możliwość korzystania z bezpłatnego miejsca parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba domofon. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 200 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w sercu miasta, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy przedszkola, szkoły, kościół, sklepy, place zabaw oraz park. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13860)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl