slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 384 900 zł (5 525 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 69,67 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. VIII piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującym, przestronnym oraz zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem wraz ze słonecznym balkonem. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest na pewno jego przepięknie zaprojektowane i zaaranżowane wnętrze. Nowi lokatorzy oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: suszarni i pralni. Warto wspomnieć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. światłowód, telewizja kablowa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Po sąsiedzku znajdują się sklepy, markety, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, boiska sportowe, siłownie, tereny zielone, apteki, przychodnie zdrowia, bankomaty etc. Miłe i spokojne sąsiedztwo. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno parking przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon. Wyposażenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, o co dba domofon z funkcją szyfratora. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3544)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl