slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Orihuel)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Orihuel)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Orihuel (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 791 700 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 144,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 479 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z licznymi udogodnieniami podnoszącymi komfort jego użytkowania i zapewniającymi życie na światowym poziomie. Wśród nich znajdziemy m.in.: miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne) i lokatorskie komórki (również dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może na pewno imponującą lokalizacją na terenie nowo wybudowanego, kameralnego apartamentowca, w jednym z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w Hiszpanii.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert jasnym, słonecznym, przestronnym i zaprojektowanym w nowoczesnym designie wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmuje:
– 3 sypialnie;
– taras;
– pokój dzienny;
– kuchnię
– 3 łazienki.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany jest do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-134)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl