slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Żagań

Apartament do sprzedaży Żagań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Żaganiu (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 51,9 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 202 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 270 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień wygody, a także bezpieczeństwa (domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym + miejscem postojowym bezpośrednio przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przepięknie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet detal. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest także jego praktyczny rozkład pomieszczeń:
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– przedpokój;
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także doskonałą lokalizacją nieopodal centrum miasta. W najbliższej okolicy rozwinięta i bogata infrastruktura. Mamy tu także przepiękny park. Nie brakuje również banków, szkół, sklepów, przedszkoli, aptek etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-274)

Kontakt:
e-mail: e.pawlicka@wgn.pl