slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 499 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o ośmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 65,16 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 662 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych klientów, którzy oczekują życia na światowym poziomie w otoczeniu prestiżu, komfortu i wygody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje od pierwszego przekroczenia progu swoim przestronnym wnętrzem, które sprawia wrażenie większego niż pokazuje metraż, a to za sprawą wysokich sufitów. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 przedpokoje + łazienka z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także imponującym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Sprzyja temu unikatowa lokalizacja nieopodal plaży (piętnaście minut spacerem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem i fenomenalną lokalizacją w jednym w najpopularniejszych miast polskiego wybrzeża. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13372)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl