slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na piątym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 46 m2.Standard deweloperski. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 783 zł/m2, co daje 404 032 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z jednego pokoju. Warto podkreślić, że budynek ukończony zostanie w 2024 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, modnym designem oraz praktycznym rozkładem pomieszczeń: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym rodzinom oraz inwestorom. Sprzyja temu fakt, że okolica dynamicznie się rozwija, a wraz z nią rosną w zawrotnym tempie ceny nieruchomości.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje perfekcyjną lokalizacją blisko plaży, w topowej okolicy z wieloma salonami usługowymi, sklepami, restauracjami, barami, marketami, wypożyczalniami samochodów etc. Co ciekawe, jest to jednocześnie niezwykle spokojny, bezpieczny i cichy punkt miasta. Wśród licznych atrakcji turystycznych warto wymienić: ruiny starożytnych miast, tajemnicze zamki, lasy, siedliska. Olbrzymią zaletą jest także tutejszy klimat, który zapewnia dziesięć słonecznych miesięcy w roku. W częściach wspólnych znajdziemy gabinety masażu, łaźnie parowe, sauny, łaźnie tureckie, SPA nad Morzem Martwym, boiska do koszykówki i siatkówki, korty tenisowe, miejsca do grillowania, winiarnie, restauracje różnych koncepcji, salony jogi, sale do judo, sale fitness, sale gier, ogrody, przedszkole, mini klub, place zabaw, aquapark, a także pięć basenów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort, ale także bezpieczeństwo. czuwa nad tym całodobowa ochrona, monitoring oraz zamknięte osiedle. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-554)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl