slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 5 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 738 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1944. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 141 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 950 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka w pierwszej kolejności swoją unikatową lokalizacją blisko morza i lasu. Spacerem na plaże dojdziemy w 10 minut. Okoliczne tereny bogate są w borowinę. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również najwyższym standardem wykończenia komfortowego, 3-poziomowego wnętrza. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont kilka lat temu:
POZIOM 1:
– korytarz;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka;
– salon;
– jadalnia;
POZIOM 2:
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– pomieszczenie gospodarcze;
POZIOM 3:
– sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z całym wyposażeniem + przynależną piwnicą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do prezentacji po wcześniejszym umówieniu terminu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zamieszkaj w harmonii z naturą, zapraszamy na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13627)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl