slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2018 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 490 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 35 m2 i korzystną wystawą okien na południe, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na szóstym piętrze w dziewięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie dla osób bez dzieci i bez zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia swoim nowym lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dbają solidne, antywłamaniowe drzwi. Na rodziny posiadające samochód czeka parking przed budynkiem + przynależne miejsce parkingowe (w cenie). Luksusowy apartament na wynajem bogato wyposażony, wykończony oraz umeblowany. Znajdziemy tu: przedpokój + łazienkę + sypialnię + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Z okien oraz balkonu roztacza się imponujący widok na panoramę miasta.

Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje swoją prestiżową lokalizacją w sercu miasta, na terenie słynnej i poszukiwanej na rynku inwestycji deweloperskiej. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13640)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl