slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mielec

Apartament na sprzedaż Mielec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mielcu (podkarpackie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 404 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 395 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niezliczonej ilości luksusów, wygód i komfortu. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe przy budynku oraz na pobliskim, ogólnodostępnym parkingu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu zieleni. Centrum miasta. To niezwykle spokojny, cichy i przede wszystkim bezpieczny punkt miasta. W okolicy nie brakuje punktów usługowych, szkół, przychodni zdrowia, obiektów kultu religijnego, szpitali, urzędów, dyskontów, sklepów etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z olbrzymim potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie, bezpiecznej lokacie kapitału lub/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znaczącym zyskiem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca wytwornym i stylowym wnętrzem, które zostało estetycznie zaprojektowane i odremontowane (m.in. wymiana instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej). Znajdziemy tu: korytarz + łazienkę z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Mielec. Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Oferta godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-158)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl