slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 534 000 zł (7 130 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2000 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 74,9 m2, na której zaaranżowano 3 pokoi. 2 piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży własnościowy z księgą wieczystą, co dodaje pewności i podkreśla bezpieczeństwo dla kupujących. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które szukają najwyższego standardu życia w komforcie oraz wygodzie. Dla zmotoryzowanych przygotowano parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca urzekającą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół nie brakuje punktów usługowych, szkół, przedszkoli, sklepów, dyskontów znanych marek, poczty, placów zabaw, marketów.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nowoczesnym projektem wnętrza: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny + balkon + przedpokój. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje pełne są naturalnego światła. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom życie na światowym poziomie. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nie przegap tej okazji. Luksusowy apartament na sprzedaż nie ma zadłużeń, dzięki czemu transakcja przebiegnie płynnie i bezproblemowo.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (029-3)

Kontakt:
e-mail: m.kozlowski@wgn.pl