slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrków Trybunalski (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 7-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 365 000 zł i powierzchnia 33,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 928 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży zakwalifikowany do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy zewnętrzne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne 25 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż objęty jest gwarancją deweloperską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje urzekającą lokalizacją na terenie nowej, elitarnej inwestycji. W najbliższej okolicy bogata infrastruktura handlowo-usługowa (przedszkola, galerie handlowe, szkoły, żłobki, sklepy, punkty usługowe, przychodnie zdrowia).

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko bezpieczeństwo, ale również wysoki standard życia (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert estetycznie urządzonym wnętrzem. Znajdziemy tu: aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnię + łazienkę z wc + przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy niewielki ogród.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6131)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl