widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament do sprzedaży Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 335 000 złotych. Powierzchnia 29 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 11 552 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu studio składa się z 1 pokoju i usytuowany jest na parterze w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2019 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon/sypialnia + łazienka + aneks kuchenny + przedpokój.  Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy ogród. Osoby posiadające samochód zainteresuje na pewno opcja dokupienia miejsca postojowego w cenie 37 000 zł. wszystkich pozostałych – komórki lokatorskiej w cenie 9 000 zł.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowoczesnego osiedla z dogodnym dojazdem do centrum zamyka długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W pobliżu znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-308)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl