Ciudad Quesad (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Rynek pierwotny. Cena – 177 000 EUR (761 100 złotych). Powierzchnia 76,79 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 911 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku.

Unikalne miejsce o najlepszym klimacie, imponujące widoki na Morze Śródziemne, bliskość kompletnej infrastruktury oraz profesjonalnego pola golfowego to kolejne z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Na uwagę zasługuje również najbliższe otoczenie luksusowego apartamentu na sprzedaż, gdyż mieści się on w elitarnym apartamentowcu z basenem, ogrodami oraz tarasami. W pobliżu znajdują się sklepy, supermarkety, restauracje, ośrodek zdrowia, apteka, hotel, SPA, aquapark etc. Na plaże jest ok. pięć kilometrów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-59)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl