slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 314 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2001. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 91,6 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 670 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie przepięknego parku. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest wyremontowane, estetycznie zaprojektowane, czyste, zadbane i ładne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także olbrzymim potencjałem komercyjnym z przeznaczeniem na lokal usługowy.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka, wc, pomieszczenie magazynowe, pomieszczenie gospodarcze, kuchnia, 5 pokoi, przedpokój, kuchnia, strefa komercyjna, wc.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-26)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl