slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 349 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 47,88 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 289 zł/m2. Rynek wtórny. Możliwość wystawienia faktury przy zakupie tego luksusowego apartamentu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z widocznym na zdjęciach umeblowaniem/wyposażeniem (w cenie). Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa eleganckim i wytwornym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależny pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament do sprzedaży świeżo po kapitalnym remoncie.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym osobom, które cenią niestandardowe nieruchomości w kamienicach o dużych powierzchniach z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Ale nie tylko. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również osoby szukające prestiżu, swobody, solidności wykonania, przestrzeni, a także dużo słonecznego światła. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój, garderoba, łazienka, aneks kuchenny, sypialnia, pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5606)

Kontakt:
e-mail: chomicka.wieslawa@gmail.com