slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 72,79 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 851 zł/m2. Budynek z 2021 roku o sześciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 644 244 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa wspaniałą lokalizacją w nobilitującej inwestycji apartamentowej z ogromną ilością zieleni. Nieopodal przychodnie lekarskie + punkty usługowe + sklepy + szkoły + przedszkola + żłobki + stadion + basen. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy standard życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać funkcjonalny układ pomieszczeń: przedpokój + 2 łazienki + 3 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + salon. Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z przynależną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wykończony w bardzo wysokim standardzie „pod klucz”.

Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9667)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl